Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację dla naszego przysposobionego 13-nasto letniego niepełnosprawnego syna Dominika Hyleńskiego.

Dominik urodził się z mózgowym porażeniem spastycznym cztero-kończynowym, w wyniku czego nie chodzi samodzielnie.

Dziecko wymaga częstych wizyt u lekarzy specjalistów np. neurologa, alergologa, ortopedy itp.  oraz bardzo intensywnej rehabilitacji. Koszty dwutygodniowego turnusu to koszt ok 4.500 zł. Jako rodzice nie jesteśmy w stanie ponieść tak wielkich wydatków. Dominik robi duże postępy w walce z choroba, które są wynikiem bardzo kosztownej i intensywnej rehabilitacji. W chwili obecnej nasz synek uczęszcza do pierwszej klasy Gimnazjum w Strachocinie. Dominik obecnie porusza się samodzielnie, aczkolwiek pokonuje tylko małe dystanse. Dłuższe trasy sprawiają mu trudność i nie jest w stanie pokonywać ich sam. Dominik jest niezwykle zabawnym i dowcipnym chłopcem, który kocha towarzystwo i jest miłośnikiem piłki nożnej.

W imieniu naszego syna Dominika zwracamy się więc do wszystkich życzliwych ludzi,  którzy nie są obojętni na krzywdę i cierpienie innych o pomoc w zbiórce funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację.

Naszym ogromnym marzeniem jest to, aby nasze dziecko swobodnie mogło poruszać się samodzielnie tak jak jego rówieśnicy. Każdy nawet najmniejszy gest dobrej woli może przybliżyć naszemu dziecku szansę na normalne życie. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zrozumienie i ofiarność.

Jeżeli zdecydują się Państwo wspomóc Dominika, bardzo prosimy o wpłacanie dowolnej kwoty na podany niżej numer konta.

Wdzięczni Rodzice

PRZEKAŻ 1 % PODATKU

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:

9605 Hyleński Dominik

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Ważne – prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

WPŁATY NA SUBKONTO DOMINIKA W FUNDACJI

ODBIORCA

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

NUMER KONTA Alior Bank S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

TYTUŁEM

9605 Hyleński Dominik darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Kochani Darczyńcy

Zwracamy się z prośbą do ludzi wielkiego serca i dobrej woli, którym nie jest obojętny los chorych i cierpiących dzieci o pomoc w zgromadzeniu funduszy potrzebnych na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji naszego syna Dominika.

Każda wpłata dokonana przez instytucję lub osobę fizyczną może być odpisana od dochodu (6%PIT) lub (10%CIT) lub od podatku w rozliczeniu rocznym (1%) ponieważ Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego. NIP 118-14-28-385, KRS 0000037904

Wdzięczni Rodzice

Pomóc naszemu Synkowi możecie na wiele sposobów!